BYSTRÁ NAD JIZEROU

sipka dolu

Bystrá nad Jizerou

Přes zimu bude Hootka v dosahu hor, abyste si užili výhledy do zasněžené krajiny a lyžování na nedalekých svazích. Kouzelné výhledy z bysterských kopců na hřebeny Krkonoš, Ještědu, Jizerských hor budou jako balzám pro Vaši mysl. Pro ty, co se naopak nabíjí aktivním odpočinkem, se po okolí se nachází nespočet sjedzovek jako jsou Ski Areál Šachty, Medvědín, Harrachov, Černý důl, Herlíkovice, Rokytnice, Paseky nad Jizerou. Jako třešničku navrch tu najdete malou českou kuriozitu – Cimrmanovu nejnižší rozhlednu u Nouzova. 

Hootka stojí kousek od ranče Silverstone Living, který Vám může poskytnout zajímavý gastro zážitek. Naleznete zde i vyhlášené wellness spolu se solnou jeskyní. Celé zázemí odpovídá nejvyšším standardů a o vaše tělo bude dobře postaráno. 

Hootka nabízí také malé ohniště, které i v zimě má své kouzlo, které ve městě nenajdete. Níže najdete pro začátek pár tipů od nás. Jak strávíte svůj pobyt je jen na vaši fantazii.


Gastro zážitek

Zimní sporty

Wellness oddech

Naše tipy

Budete sice potřebovat auto, ale do 20 km od Hootky si můžete zajet lyžovat do Ski areálu Šachty, Kamenec, Benecko, Aldrov, Kozákov, Paseky nad Jizerou, Rokytnice, Herlíkovice, Harrachov, Medvědín, Černý důl.

Seznam okolích ski areálů

Asi jste už byli na nějaké vysoké vyhlídce, ale co takhle na nejnižší vyhlídce a ještě k tomu od Járy Cimrmana? Vyzkoušejte Nejnižší vyhlídku Járy Cimrmana u Nouzova. Náš další tip je na Riegerovu stezku u Semil. Pokud budete mít štěstí a bude opravdová zima, tak na ni budete moci projít přírodní ledovou bránou. A až vše navštívíte a budete chtít dát svému unavenému tělu odpočinek, můžete využít top wellness v Silverstone Living, který je doslova za Hootkou.

Silverstone Living Wellness
Tipy z Kudy z nudy do 60km po okolí
Nejnižší rozhledna Járy Cimrmana
Riegerova stezka
Krytý dřevěný most

Dobrého jídla není nikdy dost.  Jen namátkou vybíráme pár „gastro“ zastávek po okolí a nebo přímo na cestě k nám. A poradit si můžete i od osoby pověřenější jakou je Lukáš Hejlík a jeho gastromapa.

Silverstone Living
FOLK burger
Kněžická chalupa
Ábelův mlýn
Big Food Garage Restaurant and Bar

Destinace pro rok 2023-24

leden 2023 – březen 2024

TIP za POBYT

Víte o unikátním místě a rádi byste nám o něm dali vědět.
Pokud destinaci vybereme, tak získáte na dané místo

pobyt na víkend ZDARMA!

Dejte nám tip, kam umístit Hootku.

Znáte magické místo, kam umístit naši Hootku? Dejte nám vědět a když toto místo vybereme, získáte v něm pobyt na prodloužený víkend ZDARMA!

Odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.